W Konsulacie Świętego Mikołaja

W ubiegłym roku tak nas wszystkich zachwycił Konsulat Świętego Mikołaja, że w tym roku ponownie postanowiliśmy go odwiedzić. To miejsce ma w sobie coś co przyciąga, coś co sprawia, że ludzie czują magię Świąt.

Młodzież CKiW w Gołdapi wraz z wychowawcami udała się do Konsulatu, aby przenieść się do świata w którym króluje piękno, gdzie choć na chwilę zapomina się o trudach dnia codziennego.

W tym roku również przywitał nas Pan Elf, który swoją pasją zaraża ludzi. Jego styl, to co opowiada ma w sobie tyle ciepła i wdzięku, można go słuchać bez końca. W tym roku młodzież także pisała listy do Świętego Mikołaja. Było widać skupienie i to, że naprawdę zależy im na tym by ich marzenia się spełniły. Wykonane przez nich bombki w tym roku dodadzą uroku choinkom, przystrojonych w ich domach.

Muzeum bombek zachwyciło wszystkich. Ile trzeba mieć w sobie piękna, cierpliwości by tak dokładnie przenieść to w wykonaną pracę. Każdy szczegół był perfekcyjnie dopracowany. Można śmiało powiedzieć, że te wystawy były wręcz idealne. Pełni optymizmu wszyscy wrócili do domu. Teraz już tylko pozostało nam wszystkim czekać na Święta, Mikołaja i prezenty. Oczywiście czekamy na to by wszystkie życzenia się spełniły.

Wrócimy tu za rok, tego jesteśmy pewni.

Kadra wychowawcza