Warsztaty decoupage

Młodzież z CKiW OHP z Gołdapi wraz z kadrą wychowawczą uczestniczyła w warsztatach decoupage. Zajęcia zostały przeprowadzone przez Panie z Gołdapskiego  Uniwersytetu III Wieku. W spotkaniu uczestniczyła Pani Dyrektor naszej jednostki, dokonując uroczystego powitania gości.

Metoda zdobienia decoupage jest znana i popularna już od kilku lat. Wiele osób chętnie podejmuje się zdobienia tą metodą różnych przedmiotów codziennego użytku, które później upiększają nasze mieszka, bądź też są doskonałym pomysłem na prezent. Nic w tym dziwnego, wszystko co wykonane jest tą metodą wydaje się być niezwykłe, niepowtarzalne i absolutnie piękne. Warto więc ćwiczyć tę technikę, wykorzystywać jej możliwości i wykonywać wspaniałe przedmioty, które zachwycą wielu.

Efekt końcowy był fantastyczny, jednak prace  wymagały staranności, dokładności, ostrożności i wytrwałości. Satysfakcja, uśmiech na twarzach i zadowolenie uczestników warsztatów były najlepszym dowodem na to, że warto takie zajęcia organizować. Bardzo miło i ciekawie spędziliśmy  czas, już z niecierpliwością oczekują ponownego spotkania.

Kadra wychowawcza