Słodki gest

Miłość to najwspanialszy dar jaki mamy. Rozumie to każdy kto kochał i kocha naprawdę. Prawdziwa miłość nie zawodzi jest niezmienna i trwała. Prawdziwa miłość święci tryumfy.

Dziś Walentynki. Trudno wyobrazić sobie ten dzień bez ozdobionych serduszkami i pluszakami sklepowych witryn oraz długich kolejek do kwiaciarni. Jednak 14 lutego jest nie tylko dniem dla zakochanych par, do wzajemnego wyznawania sobie uczuć, ale także świetną okazją, by wyrazić swoją sympatię wobec innych bliskich nam osób.

Grupa kucharzy CKiW OHP w Gołdapi przygotowała na tę okazję pyszne słodkości jako wyraz sympatii do drugiej osoby. Obdarowani słodkim upominkiem odwzajemnili swoją radość serdecznym uśmiechem. Bo przecież nie ma nic bardziej miłego jak ujrzeć promienny uśmiech na twarzy osoby, której sprawiasz radość.

NA CZAS WALENTYNEK DOBRA RADA ! Jeśli kogoś bardzo lubisz, a należysz do osób nieśmiałych, jest okazja aby temu komuś wyznać swoje ciepłe uczucie. Wszak Dzień Zakochanych to sympatyczne święto. Wystarczy, że napiszesz parę miłych słów lub tajemnicze wyznanie, ozdobisz je serduszkami, które są symbolem miłości i gotowe. Do dzieła.

Pamiętaj, że świat należy do odważnych !

Instruktor praktycznej nauki zawodu.